icon

Практикум
«Правові питання в роботі головного лікаря»

Пост-реліз практикуму

30 серпня 2018 року командою Legal Lab було проведено практикум «Правові питання в роботі головного лікаря». Учасниками заходу були не тільки головні лікарі, їх заступники, а й рентгенологи, педіатри, стоматологи, ортодонти та юристи медичних закладів.

Зважаючи на часті новвоведення в сфері медичного законодавства юридичні знання зайвими не бувають. Саме тому бажаючих прийняти участь у практикумі і провести день з користю було набагато більше, ніж тих хто зміг це зробити, бо кількість учасників у нас обмежена.

Спікером заходу традиційно була натхненник платформи юридичних знань Legal Lab – Олена Бабич. Практикуючий адвокат з багатолітнім досвідом в сфері медицини не тільки відповідала на питання активних учасників, а й ділилася власним досвідом у вирішенні конфліктних кейсів.

На практикумі адвокат розповідала про: внутрішні нормативні документи в медичному закладі - види, вимоги та порядок оформлення. Мова йшла про взаємовідносини з пацієнтами, про їх права та обов’язки та особливості надання медичної допомоги неповнолітнім. Розглянули питання про трудові відносини, конфіденційну інформацію, правила GDPR та вирішення конфліктних ситуацій в лікувальному закладі.

Також було акцентовано увагу на питаннях: як попередити конфлікт з пацієнтом, якими повинні бути дії, якщо пацієнт написав претензію, щоб справа не дійшла до суду? Говорили також про процедуру добровільного відшкодування шкоди та запобігання порушенню лікарської таємниці.

Практикум добігав завершення за врученням сертифікатів та теплими розмовами за келихом шампанського. По завершенню учасники залишили нам багато приємних слів в якості відгуків про захід). А ми, в свою чергу, вдячні учасникам за те, що знайшли час і взяли активну участь в нашому практикумі в останні дні літа.